Apartamento No Leme
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Zameldowanie/ Wymeldowanie Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie |
| Prywatna plaża Plaża | Spa i relaks Jacuzzi | Zakaz palenia Pomieszczenia dla niepalących |
| Klimatyzacja | Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
1-pokojowy Apartamento No Leme Rio de Janeiro jest usytuowany prawie 5 min pieszo od plaży Praia do Leme oraz oferuje jacuzzi. Obiekt położony jest 7 km od dworca kolejowego Estação D Pedro II i w pobliżu od przystanku autobusowego BRS 1 Rodolfo Dantas.
Park Garota de Ipanema znajduje się 10 min drogi samochodem od apartamentu o powierzchni 48 m², natomiast Pomnik Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro znajduje się 15 min drogi samochodem stąd. Piaszczysta plaża leży w odległości 350 metrów. Fort Copacabana jest w 3 km.
Ten apartament obejmuje miejsce do siedzenia i miejsce do pobytu dziennego, a także widok na morze. W obiekcie zapewniono 1 łazienkę. Znajdziesz tu również ręczniki.
Wyposażony w udogodnienia do samodzielnego przygotowywania posiłków, takie jak aneks kuchenny, Apartamento No Leme zapewnia gościom jadalnię, gdzie również można delektować się posiłkami. Do Apartamento No Leme z lotniska Dumont samochodem dojeżdża się w 15 minut.
- Lokalne atrakcje
- Marina da Gloria4,9 km
- Plaża Praia Vermelha1,1 km
- Aterro do Flamengo4 km
- Santa Cruz Fort4,7 km
- Lotniska
- Lotnisko Dumont10 km
- Stacje kolejowe
- Dworzec kolejowy Estação D Pedro II7 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Pomieszczenia dla niepalących
- Wi-Fi
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
- Przyjazny zwierzętom
- Ochrona całodobowa
- Winda
- Gaśnice
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Plaża
- Jacuzzi
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Minibar
- Kącik dzienny
- Stół
- Prasowanie
- Telewizor LCD
- Podłoga z parkietem
Ważna informacja
- Dodatkowe łóżka, szczegóły
- Nie ma łóżeczek niemowlęcych w pokoju.
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Apartamento No Leme?
Na miejscu Goście Apartamento No Leme mogą zrelaksować się korzystając z jacuzzi. - ❓
Czy Apartamento No Leme zapewnia połączenie z Internetem?
Tak, Apartamento No Leme oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu. - ❓
Czy Apartamento No Leme obejmuje kuchnię?
Tak, Apartamento No Leme wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje lodówkę, toster i piekarnik.